на головну сторінку

Шановні колеги,

Раді вас вітати на офіційній сторінці журналу «Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень». Якось Гіппократ сказав: «Лікар – філософ: адже немає великої різниці між мудрістю та медициною». Тож, давайте ділитися мудрістю й здобутими знаннями та науковими доробками. Саме для цього й було створено цей журнал.

Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень (або JC&EMR) - рецензований журнал, який публікує оригінальні статті, що охоплюють питання сучасної експериментальної та клінічної медицини.

Наша головна мета – створити дієву платформу для обміну думками й досвідом, та налагодити співпрацю між провідними науковцями в галузі клінічної та експериментальної медицини різних регіонів України та світу. Журнал дотримується принципу відкритого доступу, тобто будь-який користувач сайту має можливість безкоштовно переглянути, завантажити, роздрукувати, зробити посилання на будь-яку статтю цього журналу завчасно не отримуючи дозволу на використання цієї інформації від автора чи видавця. Журнал у своїй роботі керується принципами Budapest Open Access InitiativeОкрім цього, робота редакційної колегії орієнтована на норми та принципи низки міжнародних організацій: Committee on Publication Ethics, World Association of Medical Editors і International Committee of Medical Journal Editors.

Повідомляємо, що «Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень» індексується та входить у наступні бази даних:

Російський індекс наукового цитування (Росія);

Ulrich’s International Periodical Directory  (авторизований доступ; Сполучені Штати Америки);

Directory of Open Access Journals (Швеція);

Open J-Gate (авторизований доступ; Індія);

Index Copernicus (Польща);

VINITI  (Росія);

• Research Bible (Японія);

• Directory of Research Journals Indexing (Індія);

• Medical Journals Links (Сполучені Штати Америки);

• BASE (Німеччина);

• Open Academic Journals Index (Росія);

• Universal Impact Factor;

• Directory Indexing of International Research Journals (CiteFactor)

Окрім цього, інформація про журнал розміщена на сайтах наступних бібліотек:

• WorldCat

Electronic Sumy State University Institutional Repository (Україна);

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (Україна);

Electronic Journals Library (Німеччина);

Stony Brook University Libraries (Сполучені Штати Америки);

The University of North Carolina at Chapel Hill (University Libraries; Сполучені Штати Америки),

University of Illinois at Chicago Library (Сполучені Штати Америки);

University of Washington Libraries (Сполучені Штати Америки);

Earl Gregg Swem Library (Сполучені Штати Америки);

Редакційна колегія журналу працює над включенням журналу до інших світових баз даних, а саме: SCOPUS, PubMed, BASE (Bielefeld Academic Search Engine), Google Scholar, Chemical Abstracts Service, Academic Journals Database тощо.

Щиро вдячні за вибір нашого журналу! Ми високо цінуємо Вашу роботу та наукові здобутки. Бажаємо подальшої плідної роботи на науковій ниві.

З повагою,

редакційна колегія