Get Adobe Flash player

Як подати статтю?

Редакція журналу «Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень» цінує своїх авторів і їхній час. Тому процедура подання статті максимально проста, а кількість супутніх документів - мінімальна. Для того щоб Ваша стаття була опублікована, необхідно виконати наступне:

  1. Підготувати рукопис, який відповідає загальним вимогам до наукових статей, відповідно до тематики журналу та правил щодо оформлення.
  2. Надіслати рукопис на електронну скриньку редакції журналу.
  3. Надіслати авторську угоду (приймається відсканований варіант угоди чи за електронним підписом). 
  4. Пройти процедуру таємного рецензування з позитивними висновками рецензентів і технічного експерта.
  5. Отримати коректуру від редакції, перевірити її і повідомити про свої правки до редакції.
  6. Надіслати виправлений рукопис на електронну скриньку редакції журналу.

Термін подання робіт у поточний номер – до 15 числа попереднього місяця (наприклад, для друку статті у червневому номері, доробок необхідно подати до 15 травня). Роботи, що надходитимуть пізніше, будуть розглядатися для друку у наступному номері.

 Графік виходу номерів:
· № 1 – березень;
· № 2 – червень;
· № 3 – вересень;
· № 4 – грудень.

Якщо Ви бажаєте оформити передплату на друковану версію журнала «Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень» звертайтеся у найближче відділення Укрпошти. Передплатний індекс – 94801.

Матеріали для публікації надсилати:
· поштою за адресою: 40007, м. Суми, вул. Санаторна, 31, Сумський державний університет, Медичний інститут, редакція журналу «Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень».
· електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.